Jūsų batimetriniai ežerų žemėlapiai ir sonaru gauti žvejybos duomenys – visa tai vienoje vietoje naudojant Deeper Lakebook™

Jūsų batimetriniai ežerų žemėlapiai ir sonaru gauti žvejybos duomenys – visa tai vienoje vietoje naudojant Deeper Lakebook™

Aistringas žvejas iš JK Ričardas Handelis išsamiai papasakoja, kaip naudoja Deeper Lakebook, kad žvejyboje pasiektų savo strateginį pranašumą.

Sonaras Deeper – tai kur kas daugiau nei vien tik žuvų ieškiklis ar ypatybių nustatymo priemonė, su juo taip pat galite kurti batimetrinius žemėlapius (dar vadinamus ežerų žemėlapiais).  Visi jūsų sonaru nuskaityti vaizdai ir ežerų žemėlapiai pasiekiami Lakebook – Deeper batimetrinėje valdymo platformoje. 

Naudodami Lakebook, galite greitai suprasti ežero topografiją, nustatyti žuvų slaptavietes, kertamus maršrutus ir povandeninius kelius. Kadangi visi mano žvejybos duomenys automatiškai sinchronizuojami su Lakebook, galiu lengvai juos pasiekti savo mobiliajame telefone ar namų kompiuteryje.

Nors mano bičiuliai žvejai dažnai mane informuoja, kuriose srityse buvo žvejojama prieš man atvykstant, Lakebook duomenis išnagrinėju dar prieš išvykdamas iš namų.  Taip galiu iš karto vykti į savo idealią vietą, tad sutaupau daugybę laiko.  Šiais laikais, kai gyvenimo tempas itin spartus, galite būti pranašesni už kitus žvejus ir susikurti veiksmų planą. Taigi pasitelkęs orų prognozės duomenis, savo valčių žinias ir ežero žemėlapio analizės duomenis, esu pasiruošęs leistis į žvejybą.

Kadangi vaizdinės priemonės visada padeda, pasidarau keletą Lakebook ekrano kopijų su naudingais aprašais.

Lakebook Log in

Prisijungę prie Lakebook, pirmiausia pamatysite srities žemėlapį su kartografuotais vandens telkiniais ir kairėje esančią meniu juostą. Pasirinkau parinktį My lakes (mano ežerai), kurią naudojant pateikiamas visų mano kartografuotų ežerų sąrašas. 

Menu bar and Lake map

Norėdami peržiūrėti išsamią informaciją, spustelėkite norimą peržiūrėti ežerą (šiuo atveju viršutinį) arba tiesiogiai spustelėkite žemėlapį. Bus atidarytas antrasis meniu, kuriame pateikiamas visų išvykų į šį ežerą sąrašas bei atitinkami ežero žemėlapiai. Simboliai nurodo, kaip jį kartografavote. Aš kartografavau nuo kranto, tad pateikiamas meškerės ir ritės simbolis. Dabar galiu matyti ežero vaizdą iš viršaus su kiekvienos išvykos duomenimis. Be to, turiu keletą srities, kurioje noriu žvejoti, peržiūros galimybių. 

Lakebook screen

Norėdami peržiūrėti kartografuotą sritį, spustelėkite meškerės ir ritės simbolį. Jūsų žemėlapis bus pabrauktas mėlyna spalva ir bus rodomas atitinkamas sonaru nuskaitytas ežero dugno bei bet kokios rastos žuvies vaizdas. Galite pagreitinti šio sonaro vaizdo peržiūrą, paspaudę paleidimo mygtuką ir jį palaikę, kol bus pasiektas 10x greitis. Šis vaizdas man visada suteikia puikią galimybę peržiūrėti topografinius duomenis ir pasirinkti geriausią sritį, pvz., mažos salos kraštuose esančius skardžius.

Lakebook mapping

Galite netgi išmatuoti atstumus tarp vietų. Manau, kad norint sužinoti atstumą nuo kranto iki reikiamos vietos geriausia perjungti žemėlapio rodinį, o ne palydovo rodinį, nes taip lengviau rasti stovėjimo (plaukimo) tašką. Dabar galite išmatuoti atstumą nuo kranto iki tos vietos, kur vandenyje yra Deeper piktograma. Atstumas pateikiamas metrais ir pėdomis.  Jei reikia, galite vėl perjungti ekraną į palydovo rodinį.  Taip galėsite daryti kryžmines nuorodas su horizonto žymekliais tolimame krante.

Mapping with lakebook

Galimybė kartografuoti nuo kranto yra nuostabi dėl to, kad tai itin patogu ir jūsų žvejybai gali suteikti šimteriopos naudos.  Iš esmės, jei su savimi turite telefoną, Lakebook galite naudotis būdami krante, namuose ar per pietų pertrauką, o jei oras blogas ir norite tiesiog planuoti savo žvejybą, tuomet Lakebook tikrai yra puikus būdas imtis veiksmų. Štai kodėl taip mėgstu Deeper Lakebook.  

Galiu drąsiai sakyti, kad be Lakebook man nepasisektų, nes jis iš tiesų man padeda ištraukti žuvį į krantą.  Geriausias mano patarimas – kuo labiau išnagrinėti šiuos duomenis; taip jie padės rasti pasislėpusį lobį.  Kuo daugiau kartografuojate ir atsisiunčiate, tuo geresni rezultatai.  Atradau keletą slaptų vietų ir persigalvojau dėl keleto sričių, kurios, kaip maniau, turėjo pasižymėti tam tikra viena ypatybe, pvz., žvyruota sekluma, bet paaiškėjo, kad ten iš tiesų tik kauburys / įdubimas.

Carp caught with Lakebook help

Geriausias pavyzdys, atskleidžiantis, kaip Deeper man padėjo.

Man sunkiai sekėsi ką nors sugauti kairiojoje duburio, kuriame buriasi žuvys, pusėje, tad praleidau daug laiko bandydamas viską padaryti tinkamai.  Vieną dieną, žvelgdamas į savo Deeper nuskaitytus vaizdus Lakebook žurnale, aptikau vietą ir supratau, kad ji buvo ideali.  Kitą kartą būdamas šiame duburyje sugavau šį nuostabų veidrodinį karpį! 

  Apie Ričardą:

Mano vardas Ričardas Handelis. Gimiau 1965 m. Safolke (rytinė JK pakrantė). Žvejoju nuo tada, kai man buvo apie 7 metus.  Pradėjau nuo mažų vietinių upių, tuomet perėjau prie žvyrduobių, kol galiausiai atradau karpių žvejybą.

 

 

23 metus dirbau JK operacijų ir abipusio moduliavimo vadovu laivybos įmonėje. 2015 m. ji perkėlė savo operacijų centrą į Estiją. Man buvo pasiūlytas darbas pagrindinėje būstinėje Londone, tačiau tokiu atveju į darbą man būtų tekę keliauti apie 70 mylių į vieną pusę.  Mano šeimai ši idėja nepatiko, tad po 23 metų palikau įmonę, tačiau gavau nemažą išeitinę išmoką. Laimei, mano žmona norėjo dirbti visu etatu, tad namų ruošos darbus perėmiau aš.

Dabar savo laiką skiriu mūsų dviejų mažų vaikų priežiūrai ir žvejybai. Mano žvejybos pomėgiui tai reiškė didžiules permainas.  Dabar galiu rinktis, kada vykti (aišku tik tuo metu, kai vaikai yra mokykloje).  Radau naujų žvejybos vietų, įskaitant 5 ežerus ir apie 8 mylias upės.  Tai nuostabus pokytis, leidžiantis man užsiimti žvejyba.

 

 

 

Dabar turiu nedidelę sodininkystės įmonę bei nedidelę reikmenų įmonę, kurioje parduodami kokybiški reikmenys geromis kainomis be nereikalingų pakuočių. Esu Spotted Fin, Evolution Carp Tackle ir Finygo Fishing App konsultantas.  Esu Asso Fishing Line, Monster Leads ir Deeper reklaminių komandų dalis – visa tai man yra nepaprastas nuotykis. 


Mano tinklaraštis pateko tarp 10 geriausių JK žvejybos tinklaraščių. Peržiūrėkite ir užsiprenumeruokite: richardhandel.com
Mano sugautas didžiausias veidrodinis karpis svėrė 18,15 kg., paprastasis karpis – 16,8 kg, lydeka – daugiau nei 10 kg.

Back to blog