Pagauk visas žuvis su Deeper echolotu

Pagauk visas žuvis su Deeper echolotu

Nikas Kostas sužvejojo didžiažiotį upėtakinį ešerį Ohajuje, JAV. Tai devintoji žuvų rūšis, kurią jis pagavo naudodamasis nešiojamuoju Deeper PRO+ išmaniuoju sonaru. „Neįsivaizduoju, kaip galėčiau sužvejoti taip dažnai ir tiek daug skirtingų rūšių be šio sonaro“, – pabrėžia Nikas, paleisdamas ešerį atgal į vandenį. Jis sako: „Žvejojant naujose vietose sunku įsivaizduoti, kaip atrodo dugnas. Man patinka aptikti aukščio skirtumus arba vietas, kurios turi povandeninę struktūrą. Todėl dugno skenavimui naudoju Deeper PRO+. Taip pat, naudinga žinoti, ar dugnas tvirtas, lygus, ar turi augaliją tam tikroms žuvų rūšims nustatyti ir masalui išsirinkti.“

Nick with Bass

Deeper naudingas žvejojant įvairias žūvų rūšis, nes yra nešiojamas. Jis mažesnis už teniso kamuoliuką, belaidis ir sveria tik 100 gramų (3,5 uncijos). Dėl tobulo dydžio jį galite pasiimti į bet kokią žūklę - nuo juodadėmių karpių Kanadoje iki geltonuodegių Japonijoje.

Kodėl Deeper sonaras yra toks visapusiškas?

Deeper kūrėjai, patys būdami žvejais, idėją sukurti užmetamą echolotą sugalvojo ieškodami didžiųjų lydekų Suomijoje. Jie išplaukė į žvejybą dideliu laivu, kuriame buvo pritvirtintas sonaras. Vyrai pagalvojo, kaip būtų gerai tokią techniką naudoti bet kur, nepaisant  žvejybos būdo ar žvejojamo laimikio.

Taigi, jie nusprendė  aukšto lygio žuvų ieškojimo technologiją sutalpinti mažame užmetamame sonare. Šiandien dėka šios technologijos žvejai visame pasaulyje turi daugiau galimybių atrasti ne tik įvairias žuvų rūšis, bet ir baidarių, prieplaukų bei pakrančių žvejybą.

Apžvelkime, kaip žvejai gaudo skirtingas žuvų rūšis naudodami Deeper:

Younesas Gonzalezas

Rūšis: Paprastieji karpiai

Žvejyba: Aït Messaoud ežeras, Marokas

Younes with a acarp

Pike on app screen

Naudojant Deeper sonarą karpių žvejybai, svarbu ne tik surasti žuvį, bet ir vietas, kurios pritraukia karpius maitintis. Pavyzdžiui, daubos vandens dugne ar dumbliai (kaip parodyta paveikslėlyje). Suradę tinkamą vietą, užmaukite masalą ir netrukus pasirodys karpiai .


Richardas Handelis

Rūšis: Lydeka

Žvejyba: Eivono upė, Hampšyras, Pietų Anglija

 

 

Richard with pike

Pike on app screen

„Kai tik aptinku vietą, kur upės vanduo ramus, naudoju Deeper echolotą surasti skardį, iškyšą ar kerplėšą, kurioje lydekos mėgsta slėptis. Jos slepiasi paprastesnėse vietose, kur turi daugiau laiko pailsėti. Tada stebiu, ar toje vietoje yra masalo, ir jei nėra, žinau, kad ten nebus lydekos, taigi judu toliau į kitą vietą.“


 

Jarridas Dawdy

Rūšis: Juodadėmiai karpiai

Žvejyba: Užšalęs ežeras Ontarijuje, Kanadoje

Jarrid with crappie

Crappie on app screen

Deeper  puikiai tinka poledinei žūklei. Jis nešiojamas, belaidis ir labai lengvas. Skiriamosios gebos galimybės neįtikėtinos. Galite susekti net mažiausią jauką, kol žvejojate spiningu.Koichi Tanaka

Rūšis: Juodieji ešeriai

Žvejyba: Kameyama ežeras, Japonija

Koichi with black bass

Koichi mėgsta plėšrūnų žūklę, o Deeper echolotas jam padeda surasti masalą. Jei jam pavyksta jį surasti, plėšrūnai visada atplaukia.


Toyoki Tanaka

Rūšis: Jūriniai ešeriai

Žvejyba: Chikugo upė, Japonija

Toyoki with seabass

Seabass on app screen

Toyoki išmano jūros dugno geografiją ir tai yra vienas iš svarbiausių sėkmingos žūklės aspektų. Jis ieško skardžių, iškyšų ir šlaitų, vietų, kur jo ieškomos rūšys, tokios kaip jūriniai ešeriai, mėgsta slėptis, kol laukia grobio.


Mari Sakamoto

Rūšys: Sawara (japoniškieji-ispaniškieji skumbriai) ir Kampachi (geltonuodegiai)

Žvejyba: Himeji, Hyogo prefektūra, Japonija

Mari with sawara

Deeper Map

Mari kartografavimas yra labai svarbus, kai reikia suprasti vandens gylį. Gylio žemėlapiai jai padeda rasti vietas, kurias mėgsta jos žvejojamos rūšys, o Deeper programėlė leidžia jas pažymėti. Būdama namuose Mari Deeper Lakebook paskyroje gali peržiūrėti ir analizuoti savo žemėlapius bei pasižymėti įdomias vietas. Taigi, kitą kartą būdama vandenyje, ji tiksliai žinos, kur norės plaukti.


Paulas Burroughsas

Rūšis: Vaivorykštiniai upėtakiai

Žvejyba: Ežeras Montanoje, JAV

Paul with trout

Paulas Deeper dažniausiai naudoja žvejodamas iš baidarės. Belaidis, be varžtų ir labai lengvas. Kiekvienas gramas yra svarbus, kai neši baidarę ir išplauki į ežerą. Dauguma baidarininkų naudoja lankstųjį laikiklį, prie kurio pritvirtina Deeper echolotą. Tačiau, dėl kompaktiško Deeper dydžio ir universalumo, jį galite lengvai užmesti tokiose vietose, kur baidarė sunkiai pasiekia. Argi šis sonaras nėra puikus kompanionas žvejyboje iš baidarės?


Markas Mackay

Rūšis: Ežerinis upėtakis 82,5 cm, ~6 kg.

Žvejyba: Rosseau ežeras, Ontarijus Kanada

Mark with trout

Trout on app screen

Deeper puikiai tinka poledinei žūklei Kanadoje, kur ledas gali būti labai storas, todėl tokiu atveju puikiai pasitarnauja susiaurinti radijo signalo dažniai. Naudojant Deeper lengviau judėti nuo eketės iki eketės palyginti su tradiciniu ledo indikatoriumi. Viskas, ką reikia padaryti, tai išgręžti eketę, į ją įleisti Deeper gyliui nustatyti ir sužvejoti tokią žuvį, kaip šis gražus ežerinis upėtakis.

Kokias žuvų rūšis žvejojate jūs ir kaip naudojate Deeper echolotą? Lauksime jūsų istorijų!

Back to blog