Představujeme Lakebook – Deeper data manager

Představujeme Lakebook – Deeper data manager

Představujeme Lakebook – Deeper data manager. Nyní můžete plánovat další rybářský výlet se všemi vašimi mapami, které budete mít poruce pro zobrazení na obrazovce počítače. Poté si stáhněte údaje o GPS a hloubce. Navíc, pokus se stane s vaším telefonem, jsou všechny vaše batymetrické mapy stále dostupné. Tento nový Deeper software je snadno použitelný – automaticky přenáší mapy z vaší mobilní aplikace. Jen se přihlaste do Lakebooku a začněte pracovat více s mapami.

 

Když je rybářský výlet u konce, je čas začít plánovat další. A nyní můžete pohodlně analyzovat všechna vaše oblíbená místa s mapami jezer, které jsou k dispozici pro prohlížení v počítači. Přihlaste se do služby Lakebook, vyberte vaše umístění a poté klikněte na konkrétní místa pro hloubku a data GPS a přesné měření vzdálenosti.

Můžete také stáhnout vaše data z Lakebook. Získáte GPS souřadnice plus hloubkové čtení, které můžete pak nahrát do jiných mapovacích programů a aplikací. Nejlepší ze všech je, že mapy jsou vždy přístupné, i když se něco stane s vaším telefonem.

Zde je návod, jak to funguje:

Krok 1 – Přejděte na maps.deepersonar.com. Přihlaste se pomocí Facebooku, google + nebo uživatelského jména a hesla, které používáte pro Deeper aplikaci.

Krok 2 – Vyberte mapu z nabídky vlevo.

Krok 3 – Chcete-li tisknout, stačí stisknout ctrl + P (cmd + P na MacBook). Nebo klikněte na tlačítko „Stáhnout“ v horní části nabídky, abyste získali surové údaje.

Klikněte zde pro podrobné pokyny pro používání programu Lakebook.

Pokud některé z vašich map chybí, nebojte se. Manuálně můžete data přenést prostřednictvím aplikace. Jednoduše přejděte do nabídky historie a klikněte na tlačítko Zahájit nahrávání.

Několik slov o vašich datech

Chápeme, jak důležitá je vaše bezpečnost dat. To je důvod, proč můžete mít přístup k vašim vlastním zabezpečeným datům v Lakebooku. K vašim datům nemají přístup další uživatelé Hlubší. Máte-li otázky ohledně používání vašich dat, přejděte na naši stránku podpory nebo se obraťte na náš tým podpory na adrese klikněte zde. Chcete-li si prohlédnout naše zásady ochrany osobních údajů, klikněte zde.

Back to blog