Kaip pasigaminti puikų poledinės žvejybos kibirą

Kaip pasigaminti puikų poledinės žvejybos kibirą

Laukdami poledinės žvejybos sezono, neatsispyrėme norui pasigaminti poledinės žvejybos kibirą. Viskas, ko reikia poledinei žvejybai, yra čia, vienoje vietoje, tad viskas, ką reikia padaryti, tai griebti kibirą, grąžtą ir kibti į darbus. Geriausia yra tai, kad jį galima panaudoti kaip kėdutę, skirtą šąlantiems žvejams prisėsti.  Ar įkvėpėme jus patiems pasigaminti tokį kibirą? Puiku, nes išsamiai aprašėme visą procesą. 

Ko prireiks:

KIBIRUI:

 1. Plastikinis kibiras. Pakankamai tvirtas, kad išlaikytų jūsų svorį, ir pakankamai aukštas, kad kojų nesutrauktų mėšlungis.  Nesvarbu, ar kibiras senas ar naujas, svarbu, kad jis vis dar turėtų dangtį. Taip pat būtų gerai, kad jis būtų su rankena, jei nenorite gaminti per petį dedamo diržo.
 2. Polivinilchlorido (PVC) vamzdis. Kokio vamzdžio ilgio reikės, priklauso nuo to, kiek meškerių laikiklių norite pasigaminti. Mes pagaminome 4 ir sunaudojome apie 40 cm vamzdžio.
 3. Fanera (pasirinktinai). Mažas gabalėlis kėdutės pagrindui išpjauti. Jei šį veiksmą norite praleisti, tiesiog paimkite senos virtuvinės kėdės pagalvėlę (arba įsigykite tokią) ir priklijuokite ją prie kibiro dangčio.
 4. Putplastis (pasirinktinai). Jis skirtas tam, kad sėdėti būtų itin patogu, tad storis priklauso nuo jūsų. Kaip minėta pirmiau, visada galite panaudoti senos kėdės pagalvėlę.
 5. Kibi juostelė. Lipni. 60 cm.
 6. Elastinga virvė. Užtenka vienos, jei ji labai ilga ir ją galima du kartus apvynioti aplink kibirą. Priešingu atveju reikia dviejų.
 7. Austinė juosta (pasirinktinai). Naudojome apytiksliai 2 m peties diržui pagaminti ir kibiai juostelei uždengti. Šią dalį galite praleisti, jei peties diržo jums nereikia ir nenorite uždengti kibios juostelės.
 8. Purškiami dažai (pasirinktinai). Manome, kad kibirui galime suteikti unikalumo, tačiau funkciniu požiūriu tai nebūtina.

equipment for ice bucket

REIKALINGI ĮRANKIAI:
 1. Klijai. Jūsų mėgstamiausio prekės ženklo stiprūs klijai.
 2. Grąžtas, varžtai, veržlės ir pan. Turėkite juos šalia savęs paruoštus naudoti.
 3. Atsuktuvas.
 4. Siaurapjūklis.
 5. C formos spaustukai. Skirti komponentams prilaikyti pjaunant ir gręžiant.
 6. Aštrūs pjovimo įrankiai. Žirklės, universalus peilis.
 7. Laikraštis ir plastikiniai maišeliai (pasirinktinai). Jų prireiks, jei dažysite kibirą.
 8. Matavimo juosta (pasirinktinai).
 9. Švitrinis popierius (pasirinktinai). Jei norite šlifuoti nupjautą PVC vamzdį.
 10. Pirštinės (pasirinktinai). Rekomenduojame saugoti pirštus.
 11. Pieštukas arba rašiklis.
 12. Degtukai arba žiebtuvėlis.

 

1 ŽINGSNIS – PAGAMINKITE MEŠKERIŲ LAIKIKLIUS

Imkite visus reikiamus įrankius ir atpjaukite 4 dalis PVC vamzdžio, kurių kiekviena būtų apytiksliai 10 cm ilgio. Iš vamzdžių išpjaukite U formos išpjovas. Jos reikalingos tam, kad galėtumėte patogiai neštis meškeres su pritvirtintomis ritėmis.  Kiekvienoje vamzdžio dalyje išgręžkite dvi skyles ir nušlifuokite galus. Padėkite vamzdžius į šalį – jų prireiks vėliau.

MAKE ROD HOLDERS

 

MAKE ROD HOLDERS

2 ŽINGSNIS – PASIGAMINKITE KĖDUTĖS KOMPONENTUS (pasirinktinai)

Imkite visus reikiamus įrankius ir atpjaukite 4 dalis PVC vamzdžio, kurių kiekviena būtų apytiksliai 10 cm ilgio. Iš vamzdžių išpjaukite U formos išpjovas. Jos reikalingos tam, kad galėtumėte patogiai neštis meškeres su pritvirtintomis ritėmis. Kiekvienoje vamzdžio dalyje išgręžkite dvi skyles ir nušlifuokite galus. Padėkite vamzdžius į šalį – jų prireiks vėliau.

MAKING SEAT COMPONENTS

MAKING SEAT COMPONENTS

 

3 ŽINGSNIS – NUDAŽYKITE KIBIRĄ, MEDINĮ PAGRINDĄ IR MEŠKERIŲ LAIKIKLIUS (pasirinktinai)

Paruoškite dažymo vietą. Nudažykite kibirą, medinį pagrindą ir meškerių laikiklius. Palikite išdžiūti.

painting the ice bucket

4 ŽINGSNIS – PASIGAMINKITE SĖDIMĄJĄ VIETĄ (pasirinktinai)

Išgręžkite skyles kibiro dangtyje. Išgręžkite skyles mediniame pagrinde, kurios atitiktų dangčio skyles. Varžtais pritvirtinkite pagrindą prie dangčio. Po vieną priklijuokite putplasčio dalis prie dangčio. Darbas baigtas. Padėkite į šalį ir leiskite klijams išdžiūti.

ASSEMBLE THE SEAT

5 ŽINGSNIS – PRITVIRTINKITE MEŠKERIŲ LAIKIKLIUS PRIE KIBIRO

Išgręžkite skyles kibire, kurios atitiktų meškerių laikiklių skyles. Pasirūpinkite, kad atstumas tarp meškerių laikiklių ir kibiro dugno būtų pakankamas. Priveržkite varžtais. Taip pat pasirinkome laikiklius tvirtinti tik vienoje pusėje, kad nešantis kibirą jie netrukdytų.

ATTACH ROD HOLDERS TO BUCKET

6 ŽINGSNIS – PRITVIRTINKITE KIBIĄ JUOSTELĘ IR ELASTINGAS VIRVES

Pritvirtinkite kibią juostelę prie kibiro viršaus iš visų pusių. Mūsų kibi juostelė buvo lipni, tačiau, jei reikia, naudokite klijus. Papildomam stiprumui užtikrinti prie kibios juostelės viršaus (dalies, kuri atsiskiria nuo prie kibiro pritvirtintos dalies) priklijavome audinį. Kibi juostelė skirta meškerių viršutinėms dalims bei bet kokiems papildomiems įrankiams prilaikyti vietoje. Apvyniokite elastingas virves aplink kibirą ir sukabinkite jas.

ATTACH VELCRO AND BUNGEE CORDS

7 ŽINGSNIS – PASIGAMINKITE PETIES DIRŽĄ (pasirinktinai)

Išgręžkite po vieną skylę kiekvienoje kibiro pusėje, viršuje, šalia tos vietos, kur yra kibiro rankena. Atkirpkite norimo ilgio audinio gabalėlį, kuris užtikrintų optimalų komfortą nešantis ant peties. Pasirinkome naudoti dvigubą audinį papildomam stiprumui užtikrinti. Paimkite vieną audinio galą, užlenkite 3 cm po kibiro snapeliu ir pritvirtinkite diržą prie kibiro, naudodami varžtą ir poveržlę. Tą patį atlikite ir kitoje kibiro pusėje. Degtukais arba žiebtuvėliu sulydykite visus laisvus audinio galus, kad jie nepradėtų irti.

MAKE THE SHOULDER STRAP

8 ŽINGSNIS – PERSONALIZUOKITE (pasirinktinai, tačiau labai rekomenduojame)

Naudodami trafaretą ant kibiro išpiešėme savo logotipą. Ant savo kibiro galite piešti piešinius, rašyti žodžius ar klijuoti lipdukus.

customised logo

9 ŽINGSNIS – ĮRANGOS TALPINIMAS

Meškeres dėkite į laikiklius ir viršutines jų dalis sutvirtinkite kibiomis juostelėmis. Ledo blizgę galite tvirtinti kibia juostele arba elastingomis virvėmis. Masalą ir Deeper PRO (nešimo maišelyje) prikabinkite prie elastingos virvės. Paimkite nešimo maišelyje esantį daugiafunkcį įrankį ir per maišelio diržo kilpą pritvirtinkite jį prie kibios juostelės. Atitinkamose vietose pritvirtinkite kitus reikiamus įrankius.

TAI TIEK. Pirmyn prie ekečių!

finished ice bucket

Retour au blog