Wprowadzenie do Lakebook – Deeper Data Manager

Wprowadzenie do Lakebook – Deeper Data Manager

Wprowadzenie do Lakebook – Deeper Data Manager. Teraz możesz zaplanować kolejną podróż wędkarską ze wszystkimi swoimi mapami dostępnymi na ekranie komputera. Następnie pobierz dane GPS i głębokość. Poza tym, niezależnie od tego, co się stanie z Twoim telefonem, wszystkie mapy batymetryczne będą nadal dostępne. Ten nowy Deeper program jest łatwy w obsłudze – automatycznie przenosi mapy z aplikacji mobilnej. Więc po prostu zaloguj się do lakebook i zacznij więcej korzystać swoje mapy.

 

Gdy Twój wypad wędkarski się skończy, nadszedł czas, aby rozpocząć planowanie następnego, a teraz możesz wygodnie przeglądać wszystkie swoje ulubione miejsca oznaczone mapami, które możemy wyświetlić na komputerze. Zaloguj się do Lakebook, wybierz lokalizacje, a następnie kliknij w konkretnym punkcie o głębokość i dane GPS oraz dokładne pomiary odległości.

Możesz także pobrać surowe dane z Lakebook. Otrzymasz współrzędne GPS plus odczyty głębokości, które możesz następnie przesłać do innych programów mapowania. Co najlepsze, mapy są zawsze dostępne, nawet jeśli coś się stało z telefonem.

Oto jak to działa:

Krok 1 – Wejdź na maps.deepersonar.com. Zaloguj się używając facebooka, google+ lub logina do Deeper aplikacji.

Krok 2 – Wybierz mapę z menu po lewej stronie.

Krok 3 – Aby wydrukować, wystarczy nacisnąć ctrl + P (cmd + P na mac). Możesz też kliknąć „Pobierz” u góry menu, aby uzyskać surowe dane.

Jeśli brakuje niektórych map, nie martw się. Możesz ręcznie przesłać dane za pośrednictwem aplikacji. Wystarczy przejść do menu historii i kliknąć przycisk „rozpocznij przesyłanie”.

Kliknij tutaj, aby uzyskać przewodnik krok po kroku na temat korzystania z programu Lakebook.

Kilka słów o Twoich danych

Rozumiemy, jak ważne jest Twoje bezpieczeństwo danych. Dlatego możesz uzyskać dostęp tylko do własnych bezpiecznych danych w Lakebook. Żadne inne Deeper użytkownicy nie mają dostępu do Twoich danych. W razie pytań dotyczących sposobu używania danych przejdź na stronę pomocy technicznej lub skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej pod adresem http://support.deeper.eu/. Aby zapoznać się z polityką prywatności aplikacji, kliknij tutaj.

Retour au blog